Indywidualny trening

Medialny

Dla:  menedżerów,  liderów, dyrektorów, kierowników, polityków i  wszystkich osób, które w swojej pracy mają kontaktować się z mediami/ mają zadanie kontakty z mediami i oraz potrzebują występować publicznie

To trening dla Ciebie, gdy :

  • stoisz przed zadaniem: wystąpienie, prezentacja, prelekcja i nie wiesz od czego zacząć przygotowanie, a stres nie odstępuje Cię ani na krok

  • kiedy masz dużo ważnych treści do przekazania ; ale stres uniemożliwia mówienie

  • kiedy onieśmiela / paraliżuje Cię scena, duża publiczność i jej reakcje

  • kiedy boisz się jak wypadniesz i jak ocenią Cię inni

  • z racji eksponowanego stanowiska do Twoich obowiązków należą wystąpienia publiczne; - to bym wywaliła albo dała jako 1 punkt

  • odczuwasz paraliżujący lęk przed kamerą, światłem, ekspozycją

Trening medialny zawiera: sztukęprezentacji i przedstawiania siebie bądź firmy, nagranie swojego wystąpienia publicznego, ćwiczenia audio i video, techniki radzenia sobie ze stresem, sztukę mówienia i wyrażania się dopasowaną do wymaganego kontekstu społecznego (zebranie, prezentacja, konferencja, gala, radio, internet, TV).

Jest ukierunkowany na pracę indywidualną; zawiera wypracowaną, dopasowaną receptę na stres, wzmacnia poczucie własnej wartości, kreuje umiejętność reagowania na trudne sytuacje w przypadku wymagającego audytorium, i pożądane zachowania na scenie i przed kamerą. Pomaga wyćwiczyć tzw. pitch – elevator (szybka prezentacja).

odkryjesz swoje mocne strony i  nauczysz się je wykorzystywać na scenie/przed kamerą/ mikrofonem

nauczysz się panować nad stresem zarówno przed wystąpieniem jak i w trakcie

przygotujesz  dopasowane do siebie sposoby i narzędzia do kontaktów z mediami

pokonasz wewnętrzne blokady np. brak wiary w siebie, lęk przed ekspozycją

dostaniesz praktyczne i sprawdzone techniki sztuki wystąpień publicznych

dowiesz się jak interesująco  przemawiać  i  utrzymać uwagę publiczności

wypracujesz Twój własny, indywidualny styl wystąpień

Dostępne pakiety

1 spotkanie z trenerem (1,5h)

800zł

pakiet 4 spotkań

2600zł

wartość 3200zł

pakiet 6 spotkań

3700zł

wartość 4800zł

pakiet 8 spotkań

4800zł

wartość 6400zł

W pakiecie:  indywidualne treningi na żywo (Warszawa) i poprzez Skype,  nagrania video. Do każdego pakietu 3 rozmowy telefoniczne po 15 minut i prezent książkowy na koniec cyklu.

Opinie uczestników

Alicja Stanska

polska mistrzyni haftu z domu mody Chanel

"Na początku mnie zirytowała... zbuntowana siedziałam i myślałam po co mi to… potem zaczęłam jej słuchać...postanowiłam na początku milczeć...potem był czarny notes, potem było moje pierwsze wystąpienie w tv...potem zatęskniłam i zrozumiałam, co zrobiła. Dziękuję Moniko za odwagę, którą dajesz innym".

 

Karolina Wieczorek

stylista, SzafaGra

 „Trening medialny z Moniką to jedno z ciekawszych i odkrywczych doświadczeń w moim życiu. Myślałam, ze dowiem się jak zarządzać sobą przed kamerą i mikrofonem i tyle, a ja dowiedziałam się wiele więcej! Np.  jak poza sytuacjami publicznymi radzić sobie ze stresem na co dzień, jak lepiej traktować swoje ciało nawet gdy siedzę w domu przed komputeremJuż po pierwszym treningu, następnego dnia w pracy czułam się pewniej. A o to przecież chodzi!”

 

Napisz, jakie masz wyzwania, zobaczymy Kiedy możemy się umówić na telefon czy sesję.

Invalid Email