Coaching

Mam Tę Moc

czyli pewność siebie na co dzień i poczucie własnej wartości dla Ciebie, Szefie

Ten coaching jest dla Ciebie, jeśli:

  • brakuje Ci pewności siebie na co dzień

  • bliscy bardziej wierzą w Ciebie niż Ty sam

  • masz ukryte, doskwierające poczucie „bycia niewystarczającym”

  • często masz poczucie, że inni ludzie w tym członkowie Twojego zespołu przekraczają Twoje „granice”

  • masz dosyć własnej niepewności, która przeszkadza Ci w życiu

  • chcesz wierzyć w siebie, cieszyć się życiem i mieć pozytywne i zrównoważone poczucie własnej wartości na co dzień

Podczas tego coachingu masz szansę przeżyć wyjątkową przygodę w poszukiwaniu i odkrywaniu siebie, Takim Jaki Jesteś i Jaki chcesz być naprawdę. Może się zdarzyć, że pozbędziesz się ograniczających przekonań na własny temat, pozbędziesz się blokad w działaniu i uwolnisz swoją MOC, czyli energię do bycia i działania w zgodzie ze sobą, ze swoimi najgłębszymi uczuciami, potrzebami i marzeniami.

 Coaching polega na pracy indywidualnej; na spotkaniach Coacha z Klientem. Jest skoncentrowany na  Twoje potrzeby i oczekiwania. Wzmocni poczucie Twojej wartości i poczucie kierowania swoim życiem. Każda z Was dostanie wyjątkowe indywidualne wsparcie,  zdobędzie bezcenne umiejętności samo motywowania, uruchamiania swojej siły i mocy.  Twoje życie po Coachingu Menedżerskiej Mocy  zmieni się mocno na Plus!

Pewność Siebie. Twoja własna. Unikalna. Wyjątkowa. Silna. Sam ją zdobędziesz i nauczysz się jak ją mieć już na zawsze!  pielęgnować i rozwijać.

Nowa Moc. Energia do działania. Przypływ nowych inspiracji, nowe perspektywy, otwarcie się na siebie i swoje marzenia. Nowe cele życiowe i zawodowe mogą być największą siłą motorową.

Nowe motywacje. Odkryjesz co się kręci, co Cię nęci i w ogóle, o co Ci chodzi. Bardziej zrozumiesz innych. Będziesz mieć szansę zobaczyć jak Twoja nowa pewność siebie emanuje na innych , na zespół, na Twoje działania biznesowe. Gwarantowane : Pozytywne zmiany. Zauważysz, że świat zacznie reagować  na twoją transformację. Odwagę do wyrażania siebie. Nie ma ziewania. Jesteś wyjątkowa i przyszedł czas na to by świat się o tym dowiedział. Brawo Ty!

Poczucie Własnej Wartości. Umówmy się, to jest bezcenne. Jak poczujesz i zobaczysz swoje życie w nowych kolorach i możliwościach, a Twoje działania menedżerskie i biznesowe  nabiorą Twojej prawdziwej, głębokiej, nowoodkrytej MOCY. Tak, to  jest możliwe!

Dostępne pakiety

1 spotkanie

550zł

pakiet 4 spotkań

1600zł

pakiet 6 spotkań

2400zł

pakiet 4 spotkań

3200zł

Indywidualne sesje coachingowe na żywo (Warszawa) i poprzez Skype, Do każdego pakietu 3 rozmowy telefoniczne po 15 minut i prezent książkowy na koniec cyklu.

Napisz proszę, jakie masz wyzwania, zobaczymy czy jestem dla Ciebie odpowiednim partnerem.

Invalid Email