Coaching

Business VIP Coaching

Dla właścicieli firm, małego i średniego szczebla; dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą;  dla tych,  którzy  na co dzień zarządzają firmami, dużymi projektami, dla twórców start-upów. Dla osób, od których zależy ich biznes, kontrahenci, zespół, produkty czy usługi. Dla tych, którzy są nie tylko liderami czy przywódcami, ale też wizjonerami i kreatorami. W tym  innowacyjnych rozwiązań, usług, produktów czy po prostu new business.  Zarówno dla rekinów i myszek w biznesie, dla wszystkich, którzy potrzebują uaktualnienia swojego nastawienia mentalnego,  stworzenia nowych planów czy  też zbudowania nowych strategii działania.

Ten coaching jest dla Ciebie, jeśli:

  • potrzebujesz w pełnej dyskrecji i lojalnej atmosferze przedyskutować swoją sytuację w firmie

  • masz kryzysową sytuację i potrzebujesz zyskania nowego spojrzenia na sprawy w swojej firmie

  • dotychczasowe strategie działania nie przynoszą oczekiwanych rezultatów

  • zastanawiasz się, czy wszystko z Tobą w porządku - z doświadczeniem i kompetencjami

  • chcesz sprawdzić kilka metod i ścieżek, a także zmierzyć się z możliwymi scenariuszami sukcesu

  • planujesz wypracować nowe efektywne strategie działania w Twoim biznesie

To specjalny program dedykowany wysokiej kadrze menedżerskiej i właścicielom firm. Zawiera aktualne, sprawdzone narzędzia i metody rozwijania kompetencji z zakresu lidership.

Łączy trzy metody rozwoju  w sferze biznesowej, dla Ciebie i Twojej firmy. Są to: coaching, mentoring i consulting. Wszystko w indywidualnej, wyjątkowej, prestiżowej i lojalnej współpracy z wyjątkową wiedzą i osobowością Moniki Chodyry. Energia do działania, wzmocnienie swojej roli i tożsamości lidera, nowe inspiracje i perspektywy dla Twojej firmy. Unikalna usługa, polegająca na: pracy własnej, pracy treningowej w transformujących procesach i ćwiczeniach, nagrania indywidualne, wsparcie merytoryczne (książki, szkolenia, porady ekspertów), niestatandardowe działania – wszystko ukierunkowane na Cele klienta. Sukces gwarantowany tylko przy włożonym wysiłku w swó rozwój i pracę nad wdrażaniem zmian.

Up-Grade statusu. Uaktualnienie danych dla Twojego statusu, Twojej roli i firmy.

Kierunek Sukces. Nowe plany i możliwości działania. Inspirujące planowanie, priorytety i cele.

Nowa energia. Do działania. Uruchomienie nowych sił, by z entuzjazmem zacząć realizować nowe, postawione przed sobą cele i strategie biznesowe.

Strategia. Przełamanie nierozwojowych schematów działania, układanie i wdrożenie nowych strategii biznesowych, realnych w danym momencie dla Ciebie i Twojej Firmy.

LiderShip. Prawdziwy przywódca to lider i wizjoner w jednym. Rozwój umiejętności.

Efektywność. Działanie które jest zasadne, owocne, satysfakcjonujące, przynoszące zyski. Tylko takie prowadzą do sukcesu.

Dostępne pakiety

1 spotkanie

1000zł

pakiet 6 spotkań

5000zł

pakiet 10 spotkań

8000zł

pakiet pół roku VIP

19 900zł

Indywidualne sesje coachingowe na żywo (Warszawa) i poprzez Skype, Do każdego pakietu 3 rozmowy telefoniczne po 15 minut i prezent książkowy na koniec cyklu.

Referencje

Monika Skalimowska

Szef sprzedaży MniamMniam.pl

„Dzięki  biznesowemu mentoringowi z Tobą wiem jak budować oferty, gdzie szukać nowych Klientów , w jakim kierunku rozwijać firmę. Za każdym razem, kiedy konsultowałam z Tobą swoje decyzje biznesowe, zyskiwałam bezcenne wskazówki i wsparcie. A za przygotowanie mnie do negocjacji jeszcze raz Ci  bardzo dziękuję. Dzięki Tobie, Twojej wiedzy i prowadzeniu zwiększyłam swoje przychody o 100%!”

 

Marzena Reinert

Dyrektor zarządzający Think Progress

Monika ma świetne i sprawdzone metody pracy w biznesie. Praca z nią pozwoliła mi spojrzeć na moje działania biznesowe z dużego obrazka i wyeliminować niepożądane działania. Praca z nią daje wymierne efekty biznesowe! No i zawsze jeszcze możesz liczyć na obiektywny konstruktywny feed back. Polecam bardzo, zwłaszcza ludziom we własnym biznesie.

 

Napisz, jakie masz wyzwania, zobaczymy Kiedy możemy się umówić na telefon czy sesję.

Invalid Email