Coaching

Business VIP Coaching

Dla właścicieli firm, małego i średniego szczebla; dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą;  dla tych,  którzy  na co dzień zarządzają firmami, dużymi projektami, dla twórców start-upów. Dla osób, od których zależy ich biznes, kontrahenci, zespół, produkty czy usługi. Dla tych, którzy są nie tylko liderami czy przywódcami, ale też wizjonerami i kreatorami. W tym  innowacyjnych rozwiązań, usług, produktów czy po prostu new business.  Zarówno dla rekinów i myszek w biznesie, dla wszystkich, którzy potrzebują uaktualnienia swojego nastawienia mentalnego,  stworzenia nowych planów czy  też zbudowania nowych strategii działania.

C

Ten coaching jest dla Ciebie, jeśli:

  • potrzebujesz w pełnej dyskrecji i lojalnej atmosferze przedyskutować swoją sytuację w firmie

  • masz kryzysową sytuację i potrzebujesz zyskania nowego spojrzenia na sprawy w swojej firmie

  • dotychczasowe strategie działania nie przynoszą oczekiwanych rezultatów

  • zastanawiasz się, czy wszystko z Tobą w porządku - z doświadczeniem i kompetencjami

  • chcesz sprawdzić kilka metod i ścieżek, a także zmierzyć się z możliwymi scenariuszami sukcesu

  • planujesz wypracować nowe efektywne strategie działania w Twoim biznesie

Business VIP Coaching

To specjalny program dedykowany wysokiej kadrze menedżerskiej i właścicielom firm. Zawiera aktualne, sprawdzone narzędzia i metody rozwijania kompetencji z zakresu lidership.

Łączy trzy metody rozwoju  w sferze biznesowej, dla Ciebie i Twojej firmy. Są to: coaching, mentoring i consulting. Wszystko w indywidualnej, wyjątkowej, prestiżowej i lojalnej współpracy z wyjątkową wiedzą i osobowością Moniki Chodyry. Energia do działania, wzmocnienie swojej roli i tożsamości lidera, nowe inspiracje i perspektywy dla Twojej firmy. Unikalna usługa, polegająca na: pracy własnej, pracy treningowej w transformujących procesach i ćwiczeniach, nagrania indywidualne, wsparcie merytoryczne (książki, szkolenia, porady ekspertów), niestatandardowe działania – wszystko ukierunkowane na Cele klienta. Sukces gwarantowany tylko przy włożonym wysiłku w swó rozwój i pracę nad wdrażaniem zmian.

Korzyści dla Ciebie, czyli co zyskasz w trakcie coachingu:

Up-Grade statusu. Uaktualnienie danych dla Twojego statusu, Twojej roli i firmy.

Kierunek Sukces. Nowe plany i możliwości działania. Inspirujące planowanie, priorytety i cele.

Nowa energia. Do działania. Uruchomienie nowych sił, by z entuzjazmem zacząć realizować nowe, postawione przed sobą cele i strategie biznesowe.

Strategia. Przełamanie nierozwojowych schematów działania, układanie i wdrożenie nowych strategii biznesowych, realnych w danym momencie dla Ciebie i Twojej Firmy.

LiderShip. Prawdziwy przywódca to lider i wizjoner w jednym. Rozwój umiejętności.

Efektywność. Działanie które jest zasadne, owocne, satysfakcjonujące, przynoszące zyski. Tylko takie prowadzą do sukcesu.

Dostępne pakiety

1 spotkanie

1000zł

pakiet 6 spotkań

5000zł

pakiet 10 spotkań

8000zł

pakiet pół roku VIP

19 900zł

Indywidualne sesje coachingowe na żywo (Warszawa) i poprzez Skype, Do każdego pakietu 3 rozmowy telefoniczne po 15 minut i prezent książkowy na koniec cyklu.

Referencje

Monika Skalimowska

Szef sprzedaży MniamMniam.pl

„Dzięki  biznesowemu mentoringowi z Tobą wiem jak budować oferty, gdzie szukać nowych Klientów , w jakim kierunku rozwijać firmę. Za każdym razem, kiedy konsultowałam z Tobą swoje decyzje biznesowe, zyskiwałam bezcenne wskazówki i wsparcie. A za przygotowanie mnie do negocjacji jeszcze raz Ci  bardzo dziękuję. Dzięki Tobie, Twojej wiedzy i prowadzeniu zwiększyłam swoje przychody o 100%!”

 

Marzena Reinert

Dyrektor zarządzający Think Progress

Monika ma świetne i sprawdzone metody pracy w biznesie. Praca z nią pozwoliła mi spojrzeć na moje działania biznesowe z dużego obrazka i wyeliminować niepożądane działania. Praca z nią daje wymierne efekty biznesowe! No i zawsze jeszcze możesz liczyć na obiektywny konstruktywny feed back. Polecam bardzo, zwłaszcza ludziom we własnym biznesie.

 

Umów sie na coaching

Invalid Email